RB Challenge – aplikacja

Aby w pełni wykorzystać zalety wyzwań RB Challenge skorzystaj z naszej aplikacji, która umożliwi Ci zarówno śledzenie swojego postępu w danym wydarzeniu jak i dzielenie się swoimi sukcesami z innymi.

Aby ściągnąć aplikację kliknij w poniższy obrazek:

Kliknij „Instaluj” – aplikacja jest bezpłatna, możesz pominąć ewentualną prośbę sklepu o dodanie metody płatności!

Zainstalowana aplikacja pojawi się w Twoich aplikacjach lub na pulpicie. Możesz także otworzyć ją zaraz po ściągnięciu od razu ze strony sklepu.

W chwili obecnej aplikacja jest dostępna jedynie dla systemu Android. Pracujemy nad wersją dla iPhone. Jeżeli korzystasz z iPhone'a lub z innych przyczyn nie chcesz instalować aplikacji na swoim telefonie, możesz skorzystać z uproszczonej wersji aplikacji na stronie WWW. Aby ją otworzyć, kliknij w obrazek:

Jak korzystać z aplikacji?

Po otwarciu aplikacji zobaczysz ekran logowania. Jeżeli używasz aplikacji pierwszy raz najpierw kliknij – "Zarejestruj się":

zarejestruj się

Na ekranie rejestracji prosimy Cię o podanie e-maila oraz nazwy użytkownika – dzięki tym dwóm informacjom będziemy mogli zlokalizować Twój postęp i nagrodzić Cię za wykonanie wyzwania, którego się podjęłaś. Jeżeli wykupiłaś pakiet – otrzymasz swój medal po skompletowaniu wszystkich kroków wykupionego wyzwania. Jeżeli nie kupiłaś – zachęcamy byś to zrobiła, jeżeli jednak nie chcesz – i tak otrzymasz od nas certyfikat ukończenia wyzwania.

Medale są wysyłane raz w tygodniu (we wtorki i środy), jeżeli więc ukończyłaś wyzwanie, uzbrój się w cierpliwość, Twój medal na pewno do Ciebie dotrze. Jeśli jednak z jakiegoś powodu nie otrzymałaś medalu, skontaktuj się z nami bezpośrednio - aktywnie@rbactive.eu

Rejestrując się do aplikacji akceptujesz warunki – proszę zapoznaj się z nimi TUTAJ.

Po rejestracji zostaniesz przekierowana do ekranu głównego, gdzie zobaczysz dostępne wyzwania

Wybierz, które Cię interesuje i kliknij w jego ikonę, otworzy się ekran wyzwania

Możesz tutaj obserwować oraz dodać swój postęp

Możesz także dodawać zdjęcia i krótkie informacje o tym jak idzie Ci realizacja wyzwań

Możesz także przeglądać zdjęcia innych, a jeżeli Ci się podobają i kibicujesz innym – możesz je także polubić.

Jeżeli masz wątpliwości co do tego, na czym polega wyzwanie – kliknij znak zapytania, a pojawi się informacja ogólna o wyzwaniu. 

Klikając „Dowiedz się więcej” – przejdziesz na stronę wyzwania.

Na ekranie głównym możesz skorzystać z menu bocznego, w którym możesz przeglądać swoje wpisy

Możesz edytować je – zmienić zdjęcie lub opis, lub usunąć

Tutaj także możesz się wylogować.

Na ekranie głównym zobaczysz także przycisk – Zamów pakiet – kieruje bezpośrednio do sklepu RB Active, gdzie możesz zakupić pakiet gratulacyjny do wybranego wyzwania. Takie same przyciski znajdziesz pod każdym wyzwaniem.

Aby ponownie zalogować się do aplikacji – użyj ekranu logowania (uruchamia się na początku po włączeniu aplikacji) – korzystając z podanego podczas rejestracji adresu e-mail oraz hasła.

Masz problem z obsługą aplikacji, chcesz zgłosić błąd lub nadużycie? Skontaktuj się z nami – aktywnie@rbactive.eu