Zacznij z nami - wyzwanie MotyLove Dziewczyny

maj 24, 2020

Czas taki, że aż korci, aby zacząć coś ze sobą robić. Kiedy jak nie teraz? Cały świat na nowo budzi do życia więc i Ciebie zapraszam do naszej wirtualnej akcji mobilizacji o pięknej nazwie MOTYLOVE DZIEWCZYNY! Walczymy tam – każda według własnych możliwości – o piękny motylowy medal!

ZAPISZ SIĘ

LISTA STARTOWA

Numer startowy pobierzesz tutaj.

medal-motyLove

KIEDY ODBĘDZIE SIĘ START - FINAŁ MOTYLOVE DZIEWCZYNY? 

Wielki finał już 13 i 14 czerwca!

O CO CHODZI W WYZWANIU? 

To akcja wirtualna. Więc gdziekolwiek jesteś, gdziekolwiek mieszkasz na świecie startujesz 13 lub 14 czerwca 2020. To umowny weekend dla wszystkich uczestniczek motylowego wyzwania! Twoim zadaniem jest pokonać min. 5 km. 

CO JEŚLI JESTEŚ POCZĄTKUJĄCA? 

Nie ważne jaka jest Twoja forma, ważne że chcesz zacząć. Dystans min. 5 km możesz pokonać na kilka sposobów: 

  • marszem
  • marszobiegiem
  • biegiem
  • nordic walking 

JAK MOGĘ DOŁĄCZYĆ? WYBIERZ SWÓJ PAKIET STARTOWY! 

Oficjalnie zostajesz motylową dziewczyną zamawiając pakiet startowy z medalem już od 39 zł. Do wyboru masz aż 4 opcje pakietów startowych z 3 różnymi koszulkami. Każdy zawiera najważniejsze, piękny i wymowny medal w kształcie motyla. Wysyłamy także przesyłki zagraniczne.

ZAPISZ SIĘ

motylove-produkty

KIEDY OTRZYMAM PAKIET - PRZESYŁKĘ Z MEDALEM? 

Medal – motyl przyfrunie do Ciebie po finałowym biegu, w ciągu 7 dni roboczych wraz z motylową koszulką jeśli taką zamawiałaś. Do każdego pakietu z koszulką otrzymasz także kosmetyk od naszego partnera kosmetycznego Kneipp.

koszulka-motylove

CZY GDZIEŚ RAPORTUJĘ SWÓJ START? 

Nie jest to konieczne, ale będzie bardzo mobilizujące, jeśli dołączysz do naszej grupy na Facebook – KOBIETY w BIEGU. To tam co dzień wrzucamy posty z naszej aktywności, mobilizując się dzięki temu do wspólnego działania. Tam jak jedna nie może, to druga jej pomoże! Zerknij tylko na komentarze z naszej grupy :)

motylovykomentarz

motylove-komentarze

Oficjalnym hasztagiem (oznaczeniem) każdego Twojego wpisu czy to na naszej grupie na Facebook czy to na Instagramie oznacz OFICJALNYM hasztagiem - #motylovedziewczyny i #wchodzewto 

Dzięki temu będzie wiadomo że jesteś z naszej motylowej bandy, a w drużynie siła! Wlatuj więc do nas na pokład i zapisz się, dając sobie szansę do większej niż zwykle mobilizacji! A gdybyś miała jakieś pytania, pisz do mnie. Nazywam się Marzena i jestem kobietą w biegu. Mój adres email: aktywnie@rbactive.eu

ZAPISZ SIĘ


motylove-biegaczka

Zostaw komentarz

LUB

zostaw komentarz przez facebook'a

Kategorie